TINDE.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
20:00, , Gremio -:- Flamengo
20:00, , Bahia -:- Palmeiras
22:00, , Corinthians -:- Internacional
22:00, , Chapecoense AF -:- Ceara
22:00, , Athletico Paranaense -:- Botafogo RJ
23:00, , Fortaleza -:- CS Alagoano

International - EURO Qualification Grp. A
18:00, , Bulgaria -:- Czech Republic
18:00, , Kosovo -:- England

International - EURO Qualification Grp. B
15:00, , Luxembourg -:- Portugal
15:00, , Serbia -:- Ukraine

International - EURO Qualification Grp. H
20:45, , Albania -:- France
20:45, , Andorra -:- Turkey
20:45, , Moldova -:- Iceland

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. A
14:00, , Chad -:- Mali
17:00, , Guinea -:- Namibia

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. B
14:00, , Uganda -:- Malawi
14:00, , South Sudan -:- Burkina Faso

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. C
14:00, , South Africa -:- Sudan

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
20:00, , Gabon -:- Angola

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. F
17:00, , Rwanda -:- Cameroon

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
14:00, , Eswatini -:- Senegal
17:00, , Congo -:- Guinea-Bissau

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
14:00, , Benin -:- Sierra Leone
17:00, , Lesotho -:- Nigeria

Australia - A-League
06:00, FT, Brisbane Roar FC 4:3 Melbourne City FC
08:30, , Sydney FC -:- Melbourne Victory

International - EURO U21 Qualification Grp. 9
16:00, , Germany U21 -:- Belgium U21

International - Friendlies
15:00, , Lithuania -:- New Zealand

Netherlands - Eerste Divisie
12:15, , Telstar -:- Go Ahead Eagles
14:30, , FC Den Bosch -:- Excelsior
16:45, , Cambuur -:- Almere City FC

Spain - LaLiga2
12:00, , Ponferradina -:- Girona
14:00, , Alcorcon -:- Malaga
16:00, , Real Oviedo -:- Sporting Gijon
18:30, , Lugo -:- Racing Santander
18:30, , Mirandes -:- Las Palmas
21:00, , Tenerife -:- Cadiz

International - World Cup U17 Final Stage
19:00, , Netherlands U17 -:- France U17
23:00, , Mexico U17 -:- Brazil U17

Belgium - First Division B 2nd Stage
16:00, , Union St.Gilloise -:- Virton
20:00, , Roeselare -:- Westerlo

Brazil - Serie B
20:00, , Sport Recife -:- Vila Nova
20:00, , Sao Bento -:- Brasil de Pelotas
22:30, , Figueirense -:- Cuiaba

England - League 1
13:00, , Tranmere Rovers -:- Wycombe Wanderers

Italy - Serie C Grp. A
15:00, , Como -:- Pro Vercelli
15:00, , Olbia -:- Novara
15:00, , Renate -:- Pianese
15:00, , Pistoiese -:- Monza
17:30, , Carrarese -:- S.S. Arezzo
17:30, , Giana Erminio -:- Robur Siena
17:30, , ASDC Gozzano -:- Pro Patria
17:30, , Pontedera -:- Lecco

Italy - Serie C Grp. B
15:00, , L.R. Vicenza Virtus -:- Ravenna
15:00, , Imolese Calcio -:- Triestina
15:00, , Alma Juventus Fano -:- Piacenza
15:00, , Sudtirol -:- Sambenedettese
17:30, , Gubbio -:- R.C. Cesena
17:30, , Carpi -:- Fermana
17:30, , Modena -:- Virtus Verona
17:30, , Reggio Audace -:- Vis Pesaro
17:30, , Rimini -:- ArzignanoChiampo

Italy - Serie C Grp. C
15:00, , Casertana -:- Avellino
15:00, , Paganese -:- Bari
15:00, , Rende -:- AZ Picerno ASD
15:00, , Rieti -:- Reggina
15:00, , Sicula Leonzio -:- Virtus Francavilla
16:00, , Teramo -:- Ternana
17:30, , Viterbese -:- Cavese
17:30, , Potenza -:- Vibonese
20:45, , Catanzaro -:- Catania

Portugal - Segunda Liga
12:15, , Mafra -:- Sporting Covilha

Russia - National Football League
10:00, , FC Yenisey Krasnoyarsk -:- Tom Tomsk
11:00, , Tekstilshchik -:- Neftekhimik
11:30, , Spartak Moscow II -:- Luch Energiya Vladivostok
12:00, , Avangard Kursk -:- Shinnik Yaroslavl
13:00, , Mordovya -:- Fakel
13:00, , Nizhny Novgorod -:- Chayka
13:00, , FC Rotor Volgograd -:- FC Krasnodar II
14:00, , Armavir FC -:- Torpedo Moscow
15:00, , Baltika -:- SKA-Khabarovsk
15:00, , Khimki -:- Chertanovo Moscow

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, , Atletico Baleares -:- Real Madrid Castilla
12:00, , Ibiza-Eivissa -:- Getafe B
12:00, , Racing de Ferrol -:- Melilla
12:00, , San Sebastian de los Reyes -:- Pena Dep. Santa Eulalia
12:00, , Rayo Majadahonda -:- UP Langreo
12:00, , Internacional de Madrid CF -:- Las Palmas B
17:00, , Pontevedra -:- Marino Luanco

Spain - Segunda B Grp. II
12:00, , Tudelano -:- Real Sociedad B
15:30, , Real Valladolid B -:- CD Calahorra
17:00, , Salamanca CF UDS -:- Alaves B
17:00, , Leonesa -:- Club Haro Deportivo
17:00, , Logrones -:- Burgos CF
18:00, , Real Union -:- Guijuelo

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, , Atletico Levante UD -:- La Nucia
12:00, , Llagostera -:- Lleida Esportiu
12:00, Cnc, Reus -:- Ebro
12:00, , AE Prat -:- Espanyol B
12:00, , FC Andorra -:- Ebro
17:00, , Orihuela -:- Castellon
17:00, , Sabadell -:- Gimnastic
18:00, , Hercules -:- Valencia B
18:00, , Barcelona B -:- UD Cornella

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, , Granada B -:- Villarrubia CF
12:00, , Recreativo Huelva -:- Real Murcia
16:30, , Marbella FC -:- Yeclano
16:30, , Atletico Sanluqueno CF -:- Sevilla Atletico
17:00, , Linense -:- CD Badajoz
17:00, , Don Benito -:- Cadiz B
17:00, , Merida -:- Algeciras
17:00, , UCAM Murcia -:- Cordoba
17:00, , Cartagena -:- CF Talavera de la Reina

Algeria - Ligue 1
18:45, , MC Alger -:- CA Bordj Bou Arreridj

Argentina - Primera Nacional Zona B
21:30, , Gimnasia Mendoza -:- Instituto
23:15, , Tigre -:- Brown de Adrogue

Argentina - Federal A Zona A
21:00, , Juventud Unida Gualeguaychu -:- Union de Sunchales
21:00, , San Martin de Formosa -:- CA Chaco For Ever
22:00, , Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
23:00, , Atletico Guemes -:- Douglas Haig
23:30, , Sarmiento de Resistencia -:- Crucero del Norte

Argentina - Federal A Zona B
21:00, , Olimpo -:- Sansinena BB
21:00, , Club Sportivo Penarol -:- Juventud Unida Universitario
22:00, , Club Cipolletti -:- CASD Camioneros

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
21:00, , Sacachispas FC -:- Acassuso
21:00, , CD UAI Urquiza -:- CA Talleres Remedios de Escalada
21:00, , Deportivo Armenio -:- Comunicaciones
21:00, , San Telmo -:- CA San Miguel
21:10, , Almirante Brown -:- Argentino de Quilmes

Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00, Pst, Guabira -:- Sport Boys Warnes

Chile - Primera Division
16:00, Pst, Universidad Catolica -:- Colo Colo
19:00, Pst, Deportes Iquique -:- Huachipato
21:15, Pst, Coquimbo Unido -:- O'Higgins

Chile - Cup
23:00, Pst, Universidad Catolica -:- Colo Colo

Colombia - Primera A Clausura Playoff Grp. B
20:30, , Santa Fe -:- Alianza Petrolera
22:30, , America de Cali -:- Deportivo Cali

Costa Rica - Primera Division Apertura
00:00, FT, Municipal Perez Zeledon 1:0 Club Sport Herediano
03:00, FT, Deportivo Saprissa 0:2 Grecia

Denmark - 1. Division
13:45, , Naestved -:- Fremad Amager
15:00, , Skive -:- Kolding IF

El Salvador - Primera Division - Apertura
22:00, , El Vencedor -:- Jocoro FC
22:15, , Independiente FC -:- Municipal Limeno
23:00, , CD Sonsonate -:- Once Deportivo

Germany - Regionalliga North
14:00, , Oldenburg -:- Holstein Kiel II
14:00, , Eintracht Norderstedt -:- FC Hansa Lueneburg
14:00, , TSV Havelse -:- SV Drochtersen/Assel

Germany - Regionalliga West
14:00, , Fortuna Koeln -:- Borussia Dortmund II

Greece - Super League 2
13:45, , Platanias -:- Apollon Smirnis
14:00, , Levadiakos -:- Apollon Larissa
14:00, , Ergotelis -:- AE Karaiskakis
14:00, , AOK Kerkyra -:- Kissamikos FC

Mexico - Ascenso MX Apertura Final Stage
00:00, FT, Atlante 2:0 Mineros de Zacatecas
03:00, FT, Jaibos Tampico Madero 0:0 Celaya
19:00, , Leones Negros -:- CA Zacatepec

Nigeria - NPFL
16:00, , Plateau United -:- Wikki Tourist
16:00, , Delta Force FC -:- Jigawa Golden Stars
16:00, , Kano Pillars -:- Lobi Stars
16:00, , Heartland Owerri -:- Akwa Starlets
16:00, , Ifeanyi Ubah United -:- Rivers United FC
16:00, , Enugu Rangers -:- MFM FC
16:00, , Warri Wolves FC -:- Adamawa United
16:00, , Abia Warriors -:- Sunshine Stars
16:00, , Katsina United -:- Nasarawa United
16:00, , Enyimba -:- Akwa United

Peru - Liga 1 - Clausura
02:00, FT, Sport Boys 2:1 Binacional
17:00, , Sporting Cristal -:- Alianza Universidad
19:00, , Deportivo Municipal -:- Universidad San Martin
21:30, , CD UT Cajamarca -:- Universitario de Deportes

Poland - 1. Division
12:40, , Warta Poznan -:- Stal Mielec

Poland - 2. Division
13:00, , Pogon Siedlce -:- Stal Rzeszow
13:05, , Znicz Pruszkow -:- GKS Katowice

Romania - Liga II
10:00, , Concordia Chiajna -:- CS Mioveni
13:00, , FC Metaloglobus Bucuresti -:- UTA Arad
15:30, , Turris-Oltul -:- Universitatea Cluj

Russia - PFL Zone South
11:00, , Krasnodar 3 -:- Spartak Nalchik
12:00, , Inter Cherkessk -:- Druzhba
12:00, , Dinamo Stavropol -:- Urozhay
12:00, , FK Makhachkala -:- Biolog Novokubansk
12:00, , Spartak Vladikavkaz -:- Anzhi Makhachkala
13:00, , FC Volgar -:- Legion Dinamo

Uruguay - Primera Division Clausura
20:00, , Nacional -:- Club Atletico Penarol

Venezuela - Primera Division - Clausura Final Stage
21:00, , Deportivo Lara -:- Llaneros de Guanare

Australia - W-League
06:00, FT, Sydney FC 3:0 Melbourne Victory
06:00, FT, Canberra United FC 2:0 Perth Glory
08:00, , Newcastle Jets -:- Melbourne City FC

International - CONCACAF Nations League B Grp. 1
23:00, , French Guiana -:- St. Kitts and Nevis

International - CONCACAF Nations League B Grp. 2
00:00, FT, Saint Lucia 1:0 Dominican Republic
04:00, FT, El Salvador 1:0 Montserrat

International - CONCACAF Nations League C Grp. 1
01:30, FT, Cayman Islands 1:0 U.S. Virgin Islands

International - CONCACAF Nations League C Grp. 2
21:00, , Bonaire -:- Bahamas

International - CONCACAF Nations League C Grp. 3
02:00, FT, Guatemala 5:0 Puerto Rico

France - Division 1
14:45, , Guingamp -:- Paris FC

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)